• 1 z 5
 

Green Tree Ritual Candles Magické svíčky Love (Červená), 10 ks, 12 x 1 cm

 

Magické svíčky Green Tree Love Láska (Červená), 1 ks, 12 x 1 cm. Červené magické rituální svíčky se zapalují při rituálech zaměřených na iniciaci životní síly, odvahy, energie, moci a ochrany. Používají se v rituálech lásky, kdy představují vášeň, sexuální touhu, přitažlivost a plodnost.

Dostupnost Momentálně nedostupné
169 Kč / ks
Kód produktu 7434632093056
Značka Green Tree
Kategorie Svíčky
Položka byla vyprodána...
 

Červená barva je barvou aktivity a má vliv na hojnost, bohatství a prosperitu. Podporuje 1.čakru, což je čakra uzemnění a přežití. Přitahuje  štěstí, energii, odvahu a vášeň. Pomáhá rozvíjet sílu vůle, výkonnost, realizaci nových myšlenek a nápadů. Podporuje změnu k lepšímu, vítězství nad strachem a leností, vitalitu, sebedůvěru a sebeúctu.

Tato barva je také spojena s vášní, silou, energií a je spojena s kořenovou čakrou. Červené rituální svíčky lze použít k projevení lásky, chtíče, vášně a také k léčení problémů souvisejících se sexualitou, vztahy a intimitou. 

Svíčky byly odjakživa považovány za něco posvátného, neboť samotný element ohně náleží Bohům, vnáší Světlo do Temnoty, je symbolem života a tudíž starodávným symbolem Stvoření. Patří tak mezi nejdůležitější pomůcky při obřadech, rituálech i magii. Samotné zapálení svíčky či vonné tyčinky představuje mystický a magický obřad.

Balení neobsahuje svícen.

Rozměry: 12 x 1 cm 

Počet kusů v balení: 10 ks

Hmotnost balení: 130 g.

Doba hoření: cca 1 - 2 hodiny
 
Materiál a barvy: svíčky jsou vyrobeny z čistého parafínu a jsou plně probarveny
 
Vyrobeno v Indii
 
Jak používat magické svíčky:
 
  • Barva svíčky a síla její vibrace se aktivuje, uvolní a zesílí, jakmile svíčku zapálíte. Když hoří, barva je uvolňována do okolního prostoru a působí na vše kolem.
  • Svíčku volte podle druhu léčení či ochrany podle odpovídající barvy, jakmile ji zasvětíte určitému účelu, nepoužívejte ji již k ničemu jinému.
  • Před rituálem můžete svíčku „obřadně zasvětit“ - očistit potřením přírodním esenciálním olejem, použít můžeme i kvalitní olivový olej. Očištění lze provést i afirmací vybraného účelu svíce či modlitbou.
  • Posílit účinnost můžete vyrytím písmen do svíčky – tj. krátkého slova, které vystihuje magický záměr - láska, úspěch, bohatství, zdraví, nebo i jména člověka, pro kterého je rituál dělaný.
  • Zapalujete-li svíčku, představujte si, že dáváte vzniknout Světlu na místě, kde prozatím nebylo, že přinášíte teplo a léčení tam, kde je potřeba a samotný dotek ohně přináší tělu i duši zdraví, štěstí, lásku a hojnost.
  • Jestliže svíčku pálíte s cílem něco začít, něčeho dosáhnout, získat, růst, je dobré zvolit období, kdy měsíc přibývá (po novoluní do úplňku). Pro zrušení, zbavení, odstranění nebo ukončení, provádějte rituál v období ubývajícího měsíce (od úplňku do novoluní).
  • Svíčku můžete zapálit vždy, když jste doma, nebo si zvolit určitou pravidelnou hodinu, kdy budete při každém zapálení intenzivně myslet na svůj záměr, či odříkávat svou modlitbu… (nikdy nenechávejte svíčky hořet bez dozoru).
  • Uhašením svíčky magický, očistný či léčebný proces ukončíte – svíčky nesfoukávejte (neboť jedna tvůrčí síla – síla dechu života, by neměla uhasit plamen, symbolizující jiskru života), k uhašení plamene použijte zhášedlo, malý pohárek nebo kornoutek z alobalu.
  • Nepoužívejte svíčky a magii k zasahování do svobodné vůle jiného člověka, síla myšlenky či vyřčených slov se vám vždy vrátí. Při svých přáních volte pozitivní, hezké myšlenky a pěkná slova, neboť právě ony nabudou skutečné formy.
 

Podobné produkty

Počet kusů 10 ks
Rozměry 12 x 10 cm
Barva červená
Použití esoterika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Green Tree Candle Company je nizozemskou firmou, která na trhu působí již více než 45 let. Kromě pestrého sortimentu bytových vůní dnes vyrábí např. také interiérové dekorace, pomůcky na jógu a meditaci nebo šperky. Vychází z východních tradic a všechny své produkty nechává vyrábět v Indii. Společnost si vždy zakládala na vysoké kvalitě za dostupnou cenuDíky jejím dlouholetým znalostem a zkušenostem si můžete dopřát ty nejkvalitnější produkty z Indie v podobě vonných tyčinek či kuželů v nejrůznějších variacích a také v krásných dárkových sadách. Výrobky od Green Tree Candle Company potěší opravdu každého.