Vonné kužely jehlánky a stojánky

Vonné kužely neboli františky představují oblíbenou alternativu k vonným tyčinkám. Jsou vyráběny ze stejných přírodních surovin, avšak při hoření si oproti tyčinkám zachovávají svůj tvar a tak z nich narozdíl od nich neodpadává popel. Zároveň není vůně narušena případným hořením bambusového jádra.

Nabízíme vonné kužely v prémiové kvalitě od několika tradičních výrobců. Jednou z oblíbených variant kuželů je tzv. tekoucí dým. Kouř, který je těžší než vzduch, prochází otvory stojánku a tím vytváří efekt "tekoucího kouře". Tyto kužely se vyrábějí z nejkvalitnějších přírodních surovin v Číně za pomoci čistých výtažků a nejjemnějších vonných olejů, bez jakýchkoliv chemických příměsí. Na výběr je mnoho vůní jako je růže, lilie, jasmín, levandule, zelený čaj, santalové dřevo nebo patchouli, které lze zakoupit i ve velkém balení s mixem těchto vůní na prostřídání či případné otestování nových vůní. Dále u nás naleznete kvalitní indické ručně vyráběné kužely se širokým spekterm vůní od květinových a sladkých vůní až po vůně typicky orientální.

Vonné kužely jsou ideální pro chvíle relaxace, jógová cvičení či meditaci, ale i k pouhému provonění prostor a vytvoření příjemné atmosféry. Dbejte však na správné umístění kuželu do stojánku či na nehořlahovu podložku. Doutnající kužel vydává silný žár.

 

Nejprodávanější

22
796122796
Značky
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 20 - 355 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 20 - 355 položek celkem