Vonné tyčinky a stojánky

Vůně s tradicí

Víte, že vůně kolem nás harmonizují naše tělo, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity pohody a radosti? Ponořte se do světa krásných vůní z různých koutů světa a vytvořte si kolem sebe kouzelnou atmosféru. Vybrali jsme pro vás to nejlepší od prověřených výrobců, kteří vycházejí z původních receptur a následují tradiční postupy.

Výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Tradičně se používají při chrámových obřadech, kde slouží jako oběť bohům, ale jsou využívány i při dalších náboženských rituálech nebo při meditacích. V západním světě se cení především jejich aromaterapeutické účinky, které mají celou řadu pozitivních účinků na psychiku a pomáhají tak uvolňovat stres a relaxovat.

Indické, tibetské i japonské vonné tyčinky jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů podle tradičních receptur. Využívají se například sušené byliny, med, pryskyřice, santalové dřevo, kůra, aromatické kořeny a v neposlední řadě kvalitní přírodní esenciální oleje. Indické tyčinky jsou oproti tibetským více výrazné a nabízejí výběr širšího spektra vůní. Japonské vonné tyčinky jsou charakteristické jejich neagresivní, jemnou vůní. Mají neméně dlouhou historii a proto jsme se rozhodli vám nabídnout produkty jednoho z předních japonských výrobců, který mistrně ovládá v Japonsku toto velmi ceněné umění.

 

Nejprodávanější

16
726116726
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 56 - 1002 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 56 - 1002 položek celkem