Vážení zákazníci, veškeré zboží v našem e-shopu máme skladem a objednávky odesíláme následující pracovní den. Poslední objednávky, přijaté v pátek 20.12.2019 do 8,00 hod., odesíláme ještě ten den. V tomto termínu však nemůžeme garantovat, že se k Vám zásilky dostanou ještě před Vánočními svátky. Nečekejte prosím s objednávkami na poslední chvíli.

Vonné tyčinky, kužely a stojánky

Vonné tyčinky, kužely, cihličky a stojánky. Vonné tyčinky, kužely a cihličky jsou parfemované aromatickými oleji s výraznými vůněmi a jsou určeny k vytvoření příjemné atmosféry. Používají se také pro meditaci a uvolnění.

Víte, že vůně kolem nás harmonizují naše tělo, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity pohody a radosti?

Ponořte se do světa krásných vůní s prémiovými vonnými tyčinkami, kužely a vytvořte si kouzelnou, provoněnou atmosféru kolem Vás.

Tradiční výroba vonných tyčinek, kuželů a cihliček je považována za posvátné umění. Tyčinky, vonné kužely a cihličky se tradičně používají při chrámových obřadech, kde slouží jako oběť bohům, nebo při meditacích. V západním světě jsou vonné tyčinky, kužely a cihličky ceněné především pro své aromaterapeutické účinky, které mají celou řadu pozitivních účinků na váš psychický stav. Zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby nebo ticha, zapalte vonné tyčinky, kužely nebo si dejte do aroma lampy vonné cihličky a uvolněte se na maximum.

 

Nejprodávanější

22
750122750
Značky
 

Stránka 1 z 14 - 242 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 242 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.