Vážení zákazníci, Vaše objednávky vyřizujeme nejpozději následující pracovní den po dni objednání zboží. Veškeré zboží na našem e-shopu máme skladem. Poslední objednávky s garancí doručení do Vánočních svítků budeme vyřizovat v úterý 18.12.2018 do 08,00 hod. Vaše objednávky budeme vyřizovat i po tomto termínu, ale nemůžeme Vám garantovat, že budou objednávky doručeny do Vánočních svátků. Využívejte online platební bránu GoPay, na místo běžného převodu, urychlíte tím vyřízení objednávky. Váš obchod Andivo.cz

Vonné tyčinky, kužely a stojánky

Vonné tyčinky, kužely, cihličky a stojánky. Vonné tyčinky, kužely a cihličky jsou parfemované aromatickými oleji s výraznými vůněmi a jsou určeny k vytvoření příjemné atmosféry. Používají se také pro meditaci a uvolnění.

Víte, že vůně kolem nás harmonizují naše tělo, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity pohody a radosti?

Ponořte se do světa krásných vůní s prémiovými vonnými tyčinkami, kužely a vytvořte si kouzelnou, provoněnou atmosféru kolem Vás.

Tradiční výroba vonných tyčinek, kuželů a cihliček je považována za posvátné umění. Tyčinky, vonné kužely a cihličky se tradičně používají při chrámových obřadech, kde slouží jako oběť bohům, nebo při meditacích. V západním světě jsou vonné tyčinky, kužely a cihličky ceněné především pro své aromaterapeutické účinky, které mají celou řadu pozitivních účinků na váš psychický stav. Zaposlouchejte se do vaší oblíbené hudby nebo ticha, zapalte vonné tyčinky, kužely nebo si dejte do aroma lampy vonné cihličky a uvolněte se na maximum.

 

Nejprodávanější

35
750135750
Značky
 

Stránka 1 z 9 - 161 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 161 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.