Esoterické přívěsky s drahými kameny

"Šperky jsou nadčasové jako pravá láska."

Náramky, náhrdelníky, náušnice, nebo přívěsky s drahými kameny jsou Vašimi každodenními průvodci a pomocníky. Nasměrují Vás ke správnému rozhodnutí, ujistí, že jdete správnou cestou a odkloní myšlenky od negativních záležitostí.

Šperky s krystaly drahých kamenů mají často různé symbolické významy, které se mohou lišit podle kultury, tradice nebo osobního výkladu. Některé z běžných významů spojených s krystaly zahrnují mimo jiné:

  1. Spiritualita a energie: krystaly mohou mít schopnost zachytit a udržovat různé druhy energie, což může pomoci vyvážit tělesné, duševní a duchovní aspekty života.

  2. Léčení: krystaly mohou mít i léčivé vlastnosti a mohou pomoci při různých zdravotních problémech. Jednotlivé krystaly jsou často spojovány s různými oblastmi léčení, jako je například ametyst s uklidňujícím účinkem nebo růženín s podporou emocionálního uzdravení.

  3. Intuice a ochrana: krystaly mohou posílit intuici a přinést ochranu před negativními energiemi a škodlivými vlivy.

  4. Spirituální růst: Nošení šperků s krystaly může symbolizovat osobní růst a transformaci, protože mnoho lidí věří, že krystaly mají schopnost pomáhat jim překonávat překážky a dosahovat svých cílů.

  5. Symboly: Některé druhy krystalů mají specifické symbolické významy spojené s jejich barvou, tvarem nebo historií. Například ametyst může symbolizovat klid a vyrovnanost, zatímco citrín může být spojován s prosperitou a hojností.

 

Nejprodávanější

126
3961126396
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem