Vážení zákazníci, Vaše objednávky vyřizujeme nejpozději následující pracovní den po dni objednání zboží. Veškeré zboží na našem e-shopu máme skladem. Poslední objednávky s garancí doručení do Vánočních svítků budeme vyřizovat v úterý 18.12.2018 do 08,00 hod. Vaše objednávky budeme vyřizovat i po tomto termínu, ale nemůžeme Vám garantovat, že budou objednávky doručeny do Vánočních svátků. Využívejte online platební bránu GoPay, na místo běžného převodu, urychlíte tím vyřízení objednávky. Váš obchod Andivo.cz

Aromaterapie

Aromaterapie

Na světě existuje mnoho chorob, jež se dají účinně léčit a to tím nejpřirozenějším způsobem, který nám naše Země dává, neškodnými zbraněmi v přírodě - v podobě rostlin. Aromaterapie je vlastně druh alternativní medicíny užívající rostlinné těkavé látky, známé jako esenciální oleje a další vonné složky, které dokáží změnit mysl, náladu, proces poznávání nebo zdraví. Mezi nejrozšířenější éterické oleje se řadí: zázvor, citronová tráva, levandule, cedrové dřevo, santalové dřevo, borovice, růže, jasmín nebo granátové jablko. U nás najdete vonné tyčinky a esenciální oleje vhodné do aroma lamp, nebo do sonických aroma difuzérů.

Aromaterapie znamená doslova léčení vůněmi. Hlavními terapeutickými prostředky aromaterapie jsou éterické oleje, které nám mohou prospívat nespočetnými způsoby. Čisté přírodní vůně éterických (esenciálních) olejů navozují pocit duševní pohody, zmírňují stres a pomáhá obnovit rovnováhu našeho těla. Je na vás, jaký účinek požadujete – oleje dokáží zvýšit koncentraci, uvolnit napětí či nabudit energií.

 

 

Nejprodávanější

69
659169659
Značky
 
 

Stránka 1 z 11 - 187 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 187 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.