Vážení zákazníci, od pondělí 18.9.2023 do čtvrtku 28.9.2023 budeme mít dovolenou. Objednávky budeme posílat naposledy v pátek 15.9.2023 a to přijaté do 10ti hodin. Další objednávky budeme odesílat znovu až v pátek 29.9.2023. Objednávat zboží si můžete i po dobu naší dovolené. Děkujme za pochopení.

Aromaterapie

Terapie vůní

Aromaterapie znamená doslova léčení vůněmi. Představuje druh alternativní medicíny, který v rámci svého holistického přístupu využívá éterické oleje a další vonné složky k prevenci i léčbě nejrůznějších druhů chronických i akutních onemocnění. Éterické (esenciální) oleje coby základní prostředek aromaterapie, jsou rostlinné těkavé látky, které napomáhají obnovit rovnováhu v těle, ale dokáží také zmírnit stres anebo zvýšit koncentraci, uvolnit napětí i nabudit energií. Mezi nejrozšířenější éterické oleje se řadí santalové a cedrové dřevo, růže, jasmín, granátové jablko, zázvor, citronová tráva či levandule. Z jehličnanů potom například borovice nebo cypřiš a z citrusů především bergamot, citron, pomeranč a mandarinka. 

V rámci aromaterapie lze esenciální oleje aplikovat dvěma základními způsoby. Jedním z nich je inhalace těchto čistých přírodních vůní například za pomoci aroma difuzérů či aroma lamp, ale také skrze vonné bytové spreje. Druhým způsobem je aplikace na kůži. Oblíbený a účinný způsob jsou aromaterapeutické masáže či koupele, ale lze využít také například masážní aroma svíčky.

Aromaterapie se těší stále větší oblibě díky propojení léčebného procesu s příjemným zážitkem z překrásných vůní. Svěřte se do rukou přírody i vy.

 

Nejprodávanější

76
11561761156
Značky
 
 

Stránka 1 z 11 - 182 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 182 položek celkem