Vonné svíčky WoodWick

Luxusní vonné svíčky  WoodWick.

Luxusní vonné svíčky jsou skvělým interiérovým doplňkem, stejně tak jako báječným dárkem. Vaše oblíbené aroma a plamen svíčky Vás potěší po dlouhém dni či kdykoli zpříjemní Vaší domácí atmosféru.

Aroma svíčky WoodWick vyrábí Virginia Candle Company ve Spojených Státech a již řadu let se drží v TOP 3 nejvíce prodávaných svíček své kategorie v USA. Aroma svíčky WoodWick vynikají v několika oblastech:

Pouze výběrový vosk
Vyrobeny z mixu vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Výsledkem je čistší a pomalejší hoření, než u běžných parafínových svíček. Sójový vosk hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Kvalitu vosku poznáte na první pohled i dotek. Má vláčnou hladkou texturu, což je zároveň znakem vysoké koncentrace vonné složky.  Svíčky s měkčím voskem musí být proto v pevných (např. skleněných) nádobách.

Sofistikovaná vůně svíček
Mistři parfemáři pečlivě připravují všechny vůně, ať jde o ty čisté či komplexní mixy. K výrobě se používají pouze ty nejkvalitnější dostupné čistě přírodní oleje nebo složky přírodně identické. Díky tomu jsou vůně obecně velmi dobře snášeny. Na vůni se nešetří, je konstantně v celém objemu a svíčka je hravě schopná provonět opravdu celý byt.

Unikátní dřevěný knot
Knot není bavlněný, ale jde o přírodní dřevěný knot, který při hoření vytváří uklidňující zvuk podobný praskajícímu ohni. Ideální pro relaxaci nejen ve vaně... :-) 

Ruční výroba
Všechny části svíček WoodWick podstupují pečlivou ruční výrobu. Začíná to foukaným čirým sklem a přes samotnou výrobu a lití vosku se dostáváme k mohutnému dřevěnému víku s pryží po obvodu, která dokonale uzavře hrdlo a zabrání vyprchávání vůně.

Hoří extra dlouho
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick při dodržení několika jednoduchých postupů bezproblémově a mají opravdu dlouhou dobu hoření.

 

Nejprodávanější

469
6591469659
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.