Vonné svíčky WoodWick

Luxusní vonné svíčky WoodWick pochází z dílny Virginia Candle Company za Spojených států a již řadu let se drží v TOP trojici nejvíce prodávaných svíček své kategorie v USA.V naší nabídce můžete nalézt krásně designově propracované vonné svíčky ve skle nebo v keramických dekorativních dózách. Tyto ručně vyráběné produkty vynikají hned v několika oblastech.

Pouze výběrový vosk
Svíčky jsou vyrobeny z mixu vysoce kvalitních vosků, kde tvoří významnou složku sójový vosk. Výsledkem je čistší a pomalejší hoření, než u běžných parafínových svíček. Sójový vosk hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Kvalitu vosku poznáte na první pohled i na dotek. Má vláčnou hladkou texturu, což je zároveň znakem vysoké koncentrace vonné složky. Svíčky s měkčím voskem musí být proto v pevných (např. skleněných) nádobách.

Sofistikovaná vůně svíček
Mistři parfemáři pečlivě připravují všechny vůně, ať jde o ty čisté či komplexní mixy. K výrobě se používají pouze ty nejkvalitnější dostupné přírodní oleje nebo složky přírodně identické. Díky tomu jsou vůně obecně velmi dobře snášeny. Na vůni se nešetří, je konstantně v celém objemu a svíčka dokáže snadno provonět opravdu celý byt.

Unikátní dřevěný knot
Knot není bavlněný, ale jde o přírodní dřevěný knot, který při hoření vytváří uklidňující zvuk podobný praskajícímu ohni. Ideální pro relaxaci nejen ve vaně...

Ruční výroba
Všechny části svíček WoodWick podstupují pečlivou ruční výrobu. Začíná to foukaným čirým sklem a přes samotnou výrobu a lití vosku se dostáváme k mohutnému dřevěnému víku s pryží po obvodu, která dokonale uzavře hrdlo a zabrání vyprchávání vůně.

Hoří extra dlouho
Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick při dodržení několika jednoduchých postupů bezproblémově a mají opravdu dlouhou dobu hoření.

 

Nejprodávanější

559
5791559579
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem