Vonné svíčky Price´s

Historie patentovaných svíček Price´s se traduje od roku 1830. Do konce 19. století byla bristká společnost Price´s dokonce největším výrobcem svíček na světě a disponovala 114 patenty na inovaci. Tyto svíčky mají dlouhou a úzkou vazbu na anglickou královskou rodinu - zajišťovaly světlo na svatbě královny Viktorie a prince Alberta.

V roce 1991 byla výroba přesunuta do továrny v italském Turíně, kde v rámci moderních laboratoří pokračuje vývoj a výroba těch nejkvalitnějších a nejinovativnějších svíček. V současné době drží svíčky Price´s ocenění Královská záruka jejího veličenstva královny. Toto ocenění zajišťuje, že svíčky Price´s jsou používány na mnoha oficiálních akcích britské královské rodiny.

V naší nabídce najdete především luxusní vonné svíčky ve skle, obsahující ten nejkvalitnější parafínový vosk vyráběný podle neustále vylepšovaných receptur v turínských laboratořích. Vyzkoušet můžete ale také například stejně kvalitní čajové svíčky či aroma difuzéry Price's Candles. Dopřejte si nádhernou a vysoce kvalitní vůni v interiéru i vy!

 

Nejprodávanější

286
3491286349
Značky

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem