Objednávky s doručením do Vánočních svátků

Aktuálně jsme museli zrušit přepravu prostřednictvím České pošty, včetně služby doručení do Balíkovny. Důvodem je přetíženost přepravce, který není schopen naše zásilky doručovat v dohodnutém termínu.

Vážení zákazníci, informujeme Vás o doručování objednávek v období před a během Vánočních svátků.

Objednávky přijaté nejpozději v úterý 20.12.2023 do 10,00 hodin budeme předávat přepravním službám ještě v ten den. V tento termín odeslání zásilek by měli přepravci balíčky doručit do pátku 23.12.2023, ale garantovat Vám doručení do vánočních svátků, vzhledem k přetíženosti přepravců nemůžeme.

Nenechávejte prosím objednávky na poslední chvíli! 

Využívejte online platební brány GoPay, na místo běžného převodu, pro zaplacení Vašich objednávek. Objednávky, u kterých v garantovaném termínu odeslání zadáte platbu běžným převodem, budou odeslány až po připsání částky na náš bankovní účet. Tím se doba odeslání objednávky prodlužuje a nemůžeme garantovat, kdy zásilku odešleme.

Společnosti PPL, Česká pošta i Zásilkovna doručují před Vánočními svátky, vzhledem k množství zásilek, až do 3 dnů od podání zásilky. ( běžně je to 1- 2 dny ).

Pokud tedy objednáte naše zboží v úterý 20.12.2023 do 10,00 hodin, měli byste zásilku obdržet nejpozději v pátek 23.12.2023.

Pokud si objednáte naše zboží v úterý 20.12.2023 po 10,00 hodině, Vám bude zásilka doručena mezi svátky.

Za náš e-shop www.andivo.cz garantujeme předání zásilek přepravní službě PPL, České poště i Zásilkovně v úterý 20.12.2023, ale nemůžeme Vám bohužel garantovat, že Vám PPL, Česká pošta i Zásilkovna doručí zásilku včas.

Mezi svátky budeme zásilky odesílat pouze v úterý 27.12.2023. Týká se to objednávek přijatých nejpozději tento den do 10,00 hod.

Objednávat zboží si můžete samozřejmě i mimo uvedené termíny, ale zásilky budeme odesílat až po novém roce, v úterý 2.1.2024.

Proto Vás prosíme, abyste Vaše objednávky zadávali, pokud možno, co nejdříve a nečekali na poslední chvíli.

Za kolektiv www.andivo.cz Vám všem přejeme klidné prožití Vánočních svátků a spoustu pohody, radosti a štěstí v Novém roce 2024.

Děkujeme za Vaše nákupy.

www.andivo.cz

Veškeré zboží které vidíte na našem e-shopu je skladem.

 O doručování mimo období Vánočních svátků se více dozvíte zde: https://www.andivo.cz/jak-nakupovat/ 

V případě že chcete odstoupit od kupní smlouvy, nebo reklamovat zboží, nejdříve nám prosím napište e-mail na adresu info@ebaso.cz a o odstoupení, nebo reklamaci nás prosím předem informujte.

Pošleme Vám podací štítek na balíček, který předáte s nalepeným štítkem na kterékoliv pobočce Zásilkovny zdarma. https://www.zasilkovna.cz/pobocky 

Zásilkovna nám balíček přiveze do přímo do našeho skladu.