LEONARDO

Rodinný podnik glaskoch byl založen v roce 1859 a dnes je jedním z předních evropských dodavatelů skla. V současné době je společnost provozována v páté generaci Oliverem Kleinem a jeho manželkou Biancou Kleinovou.

Silné značky dělají prohlášení, jsou kardiostimulátory a hýbají se současnými záležitostmi. To platí také pro Leonardo. Specialista na sklářský design byl 14. listopadu 2018 opakovaně zvolen za „značku století“, čímž se stal jednou z elit podnikání v zemi.

Skleněné výrobky, které se prostě liší. LEONARDO je filozofie, která stojí za designem a joie de vivre! Inspirujeme se sklem a zajistíme výjimečné sbírky srdcem a myslí. Kvalita, inovace a design spolu úzce souvisí s každým novým vývojem. LEONARDO nabízí nejnovější technologie a přísliby kvality i rozsáhlé koncepty produktů a produktů. Již jsme získali řadu cen za design. Snaha učinit sklo novým zážitkem je důsledně sledována v každém vývoji. Proto LEONARDO spolupracuje se známými designéry. Každý produkt má svou vlastní duši, ztělesňuje filozofii značky a přenáší ji navenek.

ESSENZA - NOVÉ UMĚNÍ DOMÁCÍ VŮNĚ

S tímto mistrovským designovým projektem kombinuje LEONARDO kultovní, jasný design s exkluzivním, fascinujícím světem vůní, které vytvářejí elegantní atmosféru v každém domě.

260
159012601590

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.