Vážení zákazníci, Vaše objednávky vyřizujeme nejpozději následující pracovní den po dni objednání zboží. Veškeré zboží na našem e-shopu máme skladem. Poslední objednávky s garancí doručení do Vánočních svítků budeme vyřizovat v úterý 18.12.2018 do 08,00 hod. Vaše objednávky budeme vyřizovat i po tomto termínu, ale nemůžeme Vám garantovat, že budou objednávky doručeny do Vánočních svátků. Využívejte online platební bránu GoPay, na místo běžného převodu, urychlíte tím vyřízení objednávky. Váš obchod Andivo.cz

DUUX

Duux – to je víc, než jen pěkný design.

Firma Duux, výrobce aroma difuzérů, čističek vzduchu a zvlhčovačů, byla založena před 20 lety a zaměřuje se na návrh, vývoj a výrobu různých produktů pro úpravu vzduchu.

Díky rozsáhlému výzkumu, kreativním zdrojům a rozvoji společnosti vytvořili celou řadu produktů typu čistička vzduchu, odvlhčovat i zvlhčovat vzduchu a aroma difuzéry, které můžete používat po celý rok.

"Posláním společnosti Duux je poskytnout klientům nejlepší možnou kvalitu vzduchu v místnosti a zvýšit pohodlí tím, že navrhujeme úchvatné, funkční a účinné aroma difuzéry, čističky vzduchu a zvlhčovače."

Portfolio produktů nabízí zákazníkům čističky vzduchu, zvlhčovače, odvlhčovače a aroma difuzéry.

349
189913491899

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.