• 1 z 2
 

Ancient Wisdom Svazek pro vykuřování Šalvěj a Yerba Santa, 10 cm

 

Šalvěj a Yerba Santa Svazek pro vykuřování, 10 cm. Listy šalvěje mají svou nezaměnitelnou, kořeněnou vůní, která má výborné pročišťující a osvěžující účinky. Indiáni ze západního pobřeží Severní Ameriky, odkud bílá šalvěj pochází, ji považují za jednu z nejposvátnějších bylin a přisuzují jí mnohé léčivé schopnosti. Yerba Santa je léčivá bylina. Dostala jméno od španělských mnichů, které ohromili její blahodární účinky. Používá se na uctívání předků, ale i na posílení mentálních schopností a na zabránění těžkostem, jako je například kašel.

Dostupnost Momentálně nedostupné
149 Kč / ks
Kód produktu SMUDGES-13
Značka Ancient Wisdom
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Smotky šalvěje Yerba Santa jsou přírodní vykuřovadlo, které se tradičně používalo při rituálech amerických domorodých indiánů. Lékaři a terapeuti stále častěji objevují přínosné aspekty těchto bylin.

Yerba santa je léčivá bylina. Dostala jméno od španělských mnichů, kteří byli ohromeni jejími blahodární účinky. Používá se na uctívání předků, ale i na posílení mentálních schopností a na zabránění těžkostem. Blahodárně působí na dýchací systém, pomáhá např. při kašli.

Kombinace šalvěje a Yerba santa rozvíjí efektivní synergii. Spalování šalvěje v kombinaci s Yerbou santou je očistnou technikou, která umí navodit změněný stav vědomí. Listy pocházejí z rostliny Eriodictycon Californicum, která roste v jihozápadní Kalifornii. Yerba santa dává šalvěji sladší vůni.

Smotky šalvěje Yerba Santa jsou jedním z prostředků, díky nimž se lidé po celém světě znovu spojují s mocí Matky přírody. Použití rostlinného a pryskyřičného kouře se pravděpodobně vyvinulo již ve velmi dávných dobách při vzniku naší civilizace, kdy lidé bydleli ještě v jeskyních.

Obřady pro očištění lidí, míst a předmětů kouřem pokračují dodnes a velmi ceněná je právě šalvěj Yerba Santa.

Šalvěj Yerba Santa se používá pro čištění, hojení a ochranu a je symbolem ctnosti, pevnosti a moudrosti.

Návod na vykuřování smotků šalvěje s Yerba Santa:

Smotek zapalte, nechte jej rozhořet a poté plamínek sfoukněte. Musí jen doutnat. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část a nechejte ji dohořet, nebo ji uduste zapíchnutím do misky s pískem. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. U tohoto typu vykuřování držíte smotek přímo v ruce, nebo použijete například talířek z terakoty, nebo jinou nehořlavou odkládací misku.

Rozměr smotku: cca 10 x 3 cm

Hmotnost: cca 17 g.

Obsah balení: 1 ks smotku po cca 17 g.

Podobné produkty

Použití vykuřování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Ancient Wisdom je výrobcem a dodavatelem bytových vůní, prostředků pro aromaterapii a širokého sortimentu dárkového zboží té nejvyšší kvality. Společnost začala působit v roce 1995 jako malý řetězec dárkových obchůdků v anglickém Sheffieldu a Derbyshire. Na základě poptávky zákazníků pak byla vyvinuta řada originálních aromaterapeutických produktů. V průběhu let byl koncept aromaterapie rozšířen na pestrou škálu dárkových výrobků jakými jsou svíčky, vykuřovadla, aroma lampy, difuzéry či osvěžovače vzduchu do auta. Dnes už jsou produkty Ancient Wisdom k dostání po celé Evropě.

Rostoucí zájem o aromaterapii není spojen se zvyšujícím se zájmem o vše staré a duchovní. Většina lidí má v sobě ukrytou touhu po tom vytvářet teplé a příjemné domácí prostředí plné nádherných vůní a hřejivého světla svíček. Koncept Ancient Wisdom si klade za cíl uspokojit tuto nejzákladnější lidskou potřebu.