Mani Bhadra Vonná směs pro vykuřování Sandalwood, 30 g.

 

Vonná směs pro vykuřování Sandalwood, 30 g. Vonná směs pro vykuřování Sandalwood obsahuje jemný prášek ze santalového dřeva. Vytváří pokojnou duchovní atmosféru, je vhodná zejména k meditacím, modlitbám, józe, léčení a spiritismu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
126 Kč / ks
Kód produktu 1717
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Téměř všechna východní náboženství používají toto vykuřovadlo na pálení při náboženských obřadech.

Prášek ze santalového dřeva pro vykuřování a jeho účinky:

  • používá se při navození relaxační a psychické pohody
  • při vykuřování vydává jemnou, sladkou vůni, která je vhodná pro chvíle klidu, odpočinku, k meditaci a umožní uvolnění mysli
  • pro relaxaci, uklidnění mysli a meditaci, potlačení stresu a napětí.
  • vůně se používá se pro úlevu při nachlazení a při onemocněních dýchacích cest.

 Obsah balení: prášek ze santalového dřeva - 30 g.

Vůně: sladká, jemná s dřevitými podtóny

Použití: Pryskyřici přidejte na rozhořený rychlozápalný uhlík, který před tím uložte do vhodného ohnivzdorném stojanu, kadidelnice, nebo talířku určenému pro vykuřování. Pryskyřici je možné použít i na speciálních aroma lampách s jemným sítkem, které jsou určeny pro vykuřování.

Nenechávejte hořet pryskyřici na hořlavém podkladě a bez dozoru!

Podobné produkty

Hmotnost 30 g
Použití vykuřování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.