Mani Bhadra Vonná pryskyřice pro vykuřování Kamasutra, 70 g.

 

Vonná pryskyřice pro vykuřování Kamasutra, 70 g. Kamasutra je velmi příjemná vykuřovací směs vonných pryskyřic, kořenů bylin a kůry stromů. Má lehce orientální, konejšivou a jemně erotizující vůní. Tato mimořádná směs ve Vás posílí lásku na duchovní úrovni a vytvoří Vám romantickou atmosféru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
186 Kč / ks
Kód produktu 1730
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Při vykuřování Vás směs Kamasutra povzbudí smyslnou vůní, která posiluje povznášející pocity romantiky, lásky a vzájemného splynutí. Bude Vás jemně konejšit a uvolňovat svou exkluzivní, až třešňově sladkou vůní, která Vás bude pozvolna inspirovat k realizaci všech vašich tajných milostných fantazií.

Vykuřovací směs Kamasutra a její účinky:

  • směs účinkuje jako afrodiziakální a posilující 
  • směs se používá při milostných chvílích a předehrách
  • při hoření vytváří směs romantickou a smyslnou atmosféru

Obsah balení: Vonná pryskyřice pro vykuřování - Kamasutra - 70 g.

Vůně: je jemně orientální, sladce konejšivá, dráždivě erotizující, smyslná a tajemná

Země původu: Indie

Použití: Pryskyřici přidejte na rozhořený rychlozápalný uhlík, který před tím uložte do vhodného ohnivzdorném stojanu, kadidelnice, nebo talířku určenému pro vykuřování. Pryskyřici je možné použít i na speciálních aroma lampách s jemným sítkem, které jsou určeny pro vykuřování.

Nenechávejte hořet pryskyřici na hořlavém podkladě a bez dozoru!

Podobné produkty

Hmotnost 70 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.