Mani Bhadra Vonná pryskyřice pro vykuřování Damar, 50 g.

 

Vonná pryskyřice pro vykuřování Damar, 50 g. Jméno damar je malajského původu a znamená světlo a její účinky tomu odpovídají. Vykuřování damarem přináší povznesenou náladu a radost do míst, kde se tato pryskyřice použije. Damar zahání chmury, smutek i deprese.

Dostupnost Momentálně nedostupné
146 Kč / ks
Kód produktu 1707
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Vonnou pryskyřici damar použijte pokud chcete zajistit ochranu svých příbytků i osob, očistit je od negativních vlivů a zahnat všechny špatné energie a při pomoci v uzdravování i léčbě nemocných.

Pryskyřice Damar a její účinky:

  • používá se při navození relaxační a psychické pohody
  • vyvolává jasnozřivost a pomáhá spojit se s bytostmi světla, např. anděly
  • používá se také k léčení, rovnováze a ochraně našich psychických a energetických těl
  • spojuje nás s vyšším vědomím a duchovními sférami a obklopuje nás vysokými vibracemi
  • Zahání zádumčivost, melancholii a žal, odbourává depresivní náladu a smutek.

Obsah balení: pryskyřice Damar - 50 g.

Vůně: Při spalování vydává čirou, jemně éterickou čistou a citrónovou vůni

Země původu: Indonésie

Použití: Pryskyřici přidejte na rozhořený rychlozápalný uhlík, který před tím uložte do vhodného ohnivzdorném stojanu, kadidelnice, nebo talířku určenému pro vykuřování. Pryskyřici je možné použít i na speciálních aroma lampách s jemným sítkem, které jsou určeny pro vykuřování.

Nenechávejte hořet pryskyřici na hořlavém podkladě a bez dozoru!

Podobné produkty

Hmotnost 50 g
Druh vykuřovadla
Typ vonná pryskyřice
Použití vykuřování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.