• 1 z 10
 

Aromafume Vonné cihličky Feng Shui Wood Dřevo, 9 ks

 

Vonné cihličky Aromafume Feng Shui Wood Dřevo, 9 ks. Každá vonná cihlička Feng Shui je obohacena různými přírodními složkami, včetně aromatických dřevin, exotických květin, kůrou, výtažky pryskyřic, listů a květin. Vonné oleje používané při výrobě vonných cihliček jsou 100% v souladu s IFRA. Tato vůně oživí a provoní Váš byt, nebo kancelář a přinese dobrou pohodu do celého prostoru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
96 Kč / ks
Kód produktu 18220
Značka Aromafume
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 
Aromafume Feng Shui Element Dřevo - vonné cihličky:
Svěží a léčivé, vůně tohoto prvku ve Vaší domácnosti přinášejí energii živého zdraví, vitality a růstu. Použijte vonnou cihličku prvku Feng Shui Wood - Dřevo, když potřebujete změnu, když je Vaše energie nízká a zmatená, nebo když chcete posílit své zdraví.
 
Profil vůně: palisandr, cypřišový olej, santalové dřevo, kurkuma.
 
Balení Aromafume vonné cihličky Feng Shui Element Dřevo obsahuje:
 
 • 9 ks jednotlivě balených vonných cihliček
 • brožuru s informacemi o Aromafume, o vůních Aromafume a návod k použití v holandštině, němčině, angličtině, italštině a francouzštině
 • cihličky jsou zabaleny v barevné dárkové krabičce
 • hmotnost balení 40 g

Jak používat difuzér a vonné cihličky Aromafume?

 • difuzér a vonné cihličky jsou speciálně navrženy tak, aby dosáhly ideální teploty pro uvolnění vůně z cihliček Aromafume
 • jiné aroma difuzéry nemusí být vhodné!
 • čajovou svíčku umístěte do difuzéru a zapalte
 • umístěte cihličku na měděnou misku
 • svíčku nechejte hořet po dobu 45 - 60 min. Difuzér bude horký. Nedotýkejte se!
 • po určeném čase uhaste svíčku a nechejte difuzér vychladnout
 • použitou vonnou cihličku můžete zlikvidovat spolu s biologicky odbouratelným odpadem

Varování!:

 • nenechávejte svíčku s difuzérem hořet bez dozoru
 • nedotýkejte se zapálené svíčky
 • ujistěte se, že se plamen svíčky nedotýká přímo misky s cihličkou
 • pokud se začnou tvořit saze, okamžitě svíčku uhaste, saze musí být z misky odstraněny
 • zkraťte knot svíčky, je-li to zapotřebí
 • uchovávejte mimo dosah dětí, domácích zvířat a všech hořlavých předmětů

Feng shui je tradiční čínská praxe, která se zabývá uspořádáním prostoru a vztahem mezi člověkem a jeho okolím. Zahrnuje mnoho aspektů, včetně orientace domů, umístění nábytku, dekorací, barev, vůní a dalších prvků, aby se dosáhlo harmonie a rovnováhy v energii v daném prostoru.

Doslovně se slovo "feng shui" překládá jako "vítr a voda" a odkazuje na tok energie (čchi) v přírodě. Vítr energii rozptyluje, kdežto voda ji naopak udržuje. Nerovnováha mezi těmito dvěma živly se vždycky projeví.

Podle této filozofie je každý předmět a každé místo v našem prostředí propojeno s čchi energií a může mít vliv na naše zdraví, štěstí a prosperitu.

Feng shui se zakládá na filozofii, že životní energie zvaná "Qi" proudí skrze všechny věci a prostředí, a to jak přirozeně, tak uměle vytvořené. Cílem feng shui je maximalizovat pozitivní proudění Qi a minimalizovat vše negativní.

Používání feng shui se praktikuje v mnoha oblastech, včetně bydlení, kanceláří, zahrad a mnoho dalších. Může být použit k dosažení různých cílů, jako je zlepšení prosperity, zdraví, vztahů nebo kariéry.

Přístup k feng shui se v různých kulturách a regionech může lišit, ale obecně se jedná o systematický způsob řešení energetických blokád a dosažení vyváženého a harmonického prostředí.

Podobné produkty

Druh vykuřovadla
Počet kusů 9 ks
Hmotnost 40 g
Použití vykuřování
Typ vonné cihličky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Aromafume je rodinnou firmou, která se již po pět generací se zabývá mícháním a prodejem přírodních aromatických surovin v podobě vonných cihliček, kadidel a vonných sprejů. Historie podniku sahá až do roku 1907, kdy začaly vznikat první unikátní receptury na rodinné farmě v rámci experimentů s aromatickými dřevinami a pryskyřicemi. Aromafume pracuje s přírodními materiály, čistými extrakty, pryskyřicemi a éterickými oleji z celého světa v té nejvyšší kvalitě. Při vzniku veškerých produktů jsou úzkostlivě dodržovány správné výrobní postupy a to vše s ohledem na životní prostředí. Aromafume, to je sortiment produktů prvotřídní kvality, které povzbuzují duši, stimulují mysl, harmonizují čakry a podporují tak správné proudění vaší životní energie.