• 1 z 6
 

Tribal Soul Vonné tyčinky White Sage a Palo Santo, 15 g

 

Tribal Soul White Sage a Palo Santo Bílá šalvěj a Palo Santo Vonné tyčinky, 15 g. Tyčinky jsou ručně vyrobeny s použitím tradičních indických metod a receptů. Kombinace zemité vůně White Sage s uklidňující balsamicovou vůní Palo Santo poskytuje dokonalé prostředí pro meditaci.

Dostupnost Momentálně nedostupné
39 Kč / ks
Kód produktu TS-SAGP
Značka Tribal Soul
Kategorie Vonné tyčinky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Bílá šalvěj (Salvia apina) byla domorodými Američany považována za posvátnou po tisíce let a byla používána k zahnání špatné energie, očištění prostor a očištění osob. Levandule je známá svými léčivými vlastnostmi i schopnostmi ochrany a čištění, symbolizuje čistotu. 

Palo Santo (španělsky „Holy Wood“) je již po staletí součástí kultury Jižní Ameriky.

Dřevo tohoto divokého stromu z amazonských deštných pralesů bylo tradičně spalováno Inky a Šamy pro duchovní očištění, energetické očištění a uzdravení. Kombinace zemité vůně White Sage s uklidňující balsamicovou vůní Palo Santo poskytuje dokonalé prostředí pro meditaci.

Tyto tyčinky jsou dokonalým dárkem pro ty, kteří milují příjemnou vůni.

Váha balení: 15 g.

Tyčinky jsou 22 cm dlouhé a doba hoření je přibližně 20 - 30 minut.

Použití: Vonnou tyčinku umístěte do vhodného stojanu, určenému pro vonné tyčinky. Potom tyčinku zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte pouze doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během doutnání zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Podobné produkty

Druh tyčinky
Typ indické
Hmotnost 15 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Po celá staletí indiáni v Severní Americe zahajují své očistné a ozdravné obřady a rituály spalováním sušených bylinných svazků. Značka Tribal Soul navazuje na jejich znalosti a tradice a snaží se z nich vycházet při tvorbě svých produktů. Tribal Soul využívá posvátných bylin a dřevin jakými je bílá šalvěj či Palo Santo. Jejich vonné kužely a tyčinky jsou ručně vyráběny kvalifikovanými pracovníky v Indii. To vše krásně zabalené v dekorativních krabičkách.