Nippon Kodo Vonné tyčinky Morning Star Green Tea, 50 ks

 

Vonné tyčinky Nippon Kodo Morning Star Green Tea, 50 ks. Japonské vonné tyčinky Nippon Kodo Morning Star Green Tea, vynikají svojí jemností. Jsou vyrobeny ze vzácných dřevin a nejkvalitnějších přírodních silic. Při hoření tyčinek můžete očekávat vůni jako čerstvě vyrobený šálek zeleného čaje. Je to svěží, zelená a osvěžující vůně, která může energizovat a povzbudit smysly.

Dostupnost Momentálně nedostupné
89 Kč / ks
Kód produktu 02077100
Značka Nippon Kodo
Kategorie Vonné tyčinky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Japonské vonné tyčinky Nippon Kodo, značka nejvyšší kvality.

Tradice vykuřování a výroba vonných tyčinek v Japonsku má dlouholetou historii a po dlouhá staletí byla tato tradice pěstěna jak buddhistickými mnichy, kteří používali vykuřování pro prohloubení meditace a pročištění mysli, tak odborníky pro vytváření a zušlechťování vůní, které potěší smysly člověka.

Výroba vonných tyčinek je v Japonsku velkým uměním, které je praktikováno v duchu nejvyšší pečlivosti, soustředění a zbožnosti. Typickým představitelem takového výrobce vonných tyčinek je firma Nippon Kodo, která se z 50 % podílí na celkové produkci vonných tyčinek v Japonsku.

Přibližná doba hoření vonné tyčinky: až 25 min.

Počet kusů v balení: 50

Počet balení: 1

Délka tyčinek: 12 cm

Podobné produkty

Druh tyčinky
Typ japonské
Počet kusů 50 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nippon Kodo je japonskou společností, která se věnuje výrobě vonných tyčinekpříslušenství již více než 400 let. V dnešní době se z 50% podílí na celkové produkci vonných tyčinek v Japonsku. Jejich produkty vznikají z těch nejkvalitnějších ingrediencí a při jejich ruční výrobě jsou využívány tradiční postupy a receptury získané prostřednictvím spisů Juemona Takaie, který koncem 16. století dodával vytříbené a vzácné vůně samotnému císaři. Společnost klade důraz jak na kvalitu samotných surovin a zručnost svých zaměstnanců, tak na bezpečnost a zdravotní nezávadnost svých produktů, kterou testuje mezinárodně uznávanými metodami.