• 1 z 4
 

Mani Bhadra Stojánek na vonné tyčinky a kužely Pentagram, 10 x 9 x 8 cm

 

Stojánek na vonné tyčinky a kužely Pentagram, 10 x 9 x 8 cm. Elegantní dekorativní a zdobený symbolem pentagram, stojánek s víčkem, na vonné tyčinky a františky. Užijte si vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek stylově. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
196 Kč / ks
Kód produktu FI_45438
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vonné tyčinky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Pět cípů pentagramu není ničím jiným než harmonickým propojením pěti prvků, pěti stavebních kamenů světa, ve kterém žijeme. Země, vzduchu, ohně, vody a pátého elementu. A tím je „éter (vesmírná energie)“ – bytí, vědomí, uvědomění – duch. (  Voda a vzduch mají stejnou sílu). 

Každý jeho cíp představuje jedno období života (zrození, zrání, dospělost, stárnutí, smrt). Pomůže vám pochopit a snadněji vstřebat okolní svět, jeho zákonitosti a vzájemnost.

 Uvolněte se a nechte na sebe působit kouzlo vzácných vůní.

  • vyrobeno z kvalitní pryskyřice
  • je určen pro pálení vonných tyčinek, nebo vonných kuželů

Rozměry: 10 x 9 x 8 cm

Podobné produkty

Druh stojánek
Materiál pryskyřice
Barva černá
Motiv pentagram
Určení pro vonné tyčinky a kužely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.