• 1 z 4
 

Holy Smokes Čakrová vonná směs pro vykuřování 4. čakra Srdeční Heart, 50 ml

 

Holy Smokes Čakrová vonná směs pro vykuřování 4. čakra Srdeční Heart, 50 ml. Čakrová vonná směs pro vykuřování Heart je určena pro harmonizaci Vaší 4. srdeční čakry a dovoluje, aby do Vás proudila čistá láska a soucit. Vůně a složení působí blahodárně na jednotlivé čakry, které stimulují a vyrovnávají, a to jak na duševní, tak i na tělesné úrovni.

Dostupnost Momentálně nedostupné
159 Kč / ks
Kód produktu HS-974
Značka Holy Smokes
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Srdeční čakra nám dovoluje, aby do nás proudila čistá láska a soucit. Cítíme spojení s přírodou a tvorbou. Nevyvážená srdeční čakra nás ukazuje uzavřené, trochu zahořklé a bojíme se citových zranění.

Složení směsi: benzoin, mariánská tráva, styrax, hloh, okvětní lístky růží atd.

Přísady byly pečlivě sestaveny tak, aby vůně podpořila Vaši meditaci, relaxaci a zejména proto, aby Vám pomohla pročistit a harmonizovat všechny Vaše čakry.

Srdeční čakra - Anahata:

 • Fyzická sféra činnosti: Krevní oběh, srdce a lymfatický systém
 • Mentální / duchovní sféra činnosti: Bezpodmínečná láska, teplo duše, soucit
 • Každá čakra má své vlastní pole činnosti, které ovlivňuje náš fyzický stav i náš duševně - duchovní stav.
 • Čakrová vonná směs má vyrovnávací a harmonizující účinek na Vaše čakry.

Vonná směs pro vykuřování se zaměřením na 4. srdeční čakru, která je středem čaker a proudění energie.

 • U 4. čakry se spojuje fyzická energie a duchovní energie. Pokud máme srdeční čakru uzavřenou, tedy uzavřené srdce, pak nepřijímáme duchovní energii ve správném pojetí. Po otevření srdce dochází prolnutí fyzické a duchovní energie a v našem životě nastávají důležité změny, po kterých se cítíme mnohem více v rovnováze, než kdy dříve.

 • Hlavní úlohou 4. srdeční čakry je láska.

 • Elementem 4. čakry je vzduch a smyslem pak hmat, což značí nestálost srdce, zároveň kontakt, přijímání dotyků a dojetí. Pomocí srdeční čakry získáváme schopnost soucitu, empatie, vnímání druhých a nalaďování se na jejich emoce a energii.

 • Pokud 4. čakra funguje správně a je silná, pak je naše srdce nezranitelné, protože vnímáme čistou lásku, kterou také vysíláme.

  U srdeční čakry je velmi důležité, aby proudila harmonicky s ostatními čakrami, protože vytváří propojení všech energií a čaker. Když je dokonale otevřená a v harmonii s ostatními čakrami, pak jsme živoucí láskou. 

 • 4. čakra vyzařujeme lásku, světlo, teplo a silnou energii, která pomáhá druhým otevřít své srdce. Jsme vnitřně vyrovnaní, otevření, ochotní přijímat i dávat.

 • Pokud nastane nerovnováha, nebo blokáda srdce, můžeme být přecitlivělí, cítit se osamělí a jsme závislí na ostatních. Máme tendenci k přehnané kritice, bereme druhé jako majetek a máme na ně přehnané nároky.

Obsah balení: 50 ml vonné směsi

Význam pálení vykuřovadel:

Stejně jako ve starověku je rituál pálení vykuřovadel stále fascinujícím zážitkem. Spalováním vzácných látek, jako jsou dřevo, pryskyřice a byliny, se přeměňuje na kouř a jeho esence se dostávají na vyšší úroveň. Smyslem pálení vykuřovadel byl a stále je, spojit náš uzemněný způsob myšlení s vnímáním jemných hmotných, neviditelných sfér.

Prožíváním jemně zvlněných sloupů kouře nacházíme svůj vnitřní klid a využíváme nové síly pro naši duši.

Použití: Vykuřovací směs přidejte na rozhořený rychlozápalný uhlík, který před tím uložte do vhodného ohnivzdorném stojanu, kadidelnice, nebo talířku určenému pro vykuřování. Pryskyřici je možné použít i na speciálních aroma lampách s jemným sítkem, které jsou určeny pro vykuřování.

Nenechávejte hořet vykuřovací směs na hořlavém podkladě a bez dozoru!

Podobné produkty

Objem 50 ml.
Použití vykuřování
Druh vykuřovadla
Typ vykuřovací směs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Holy Smokes je tradičním výrobcem vonných tyčinek té nejvyšší kvality. Tyčinky jsou ručně vyráběny podle tradičních receptur, tudíž obsahují pouze přírodní látky jako je dřevo, květiny, kořeny, pryskyřice, bylinky a ty nejčistší oleje. Na Andivo.cz můžete zakoupit např. vůně sloužící k harmonizaci Qi v obytném prostoru nebo k harmonizaci jednotlivých čaker.