Aromatika Vonné kužely Tekoucí dým 7 Čaker, 10 ks

Kód: AROMABF-03
Neohodnoceno
39 Kč / ks
Skladem

Vonné kužely Aromatika Tekoucí dým 7 Čaker, 10 ks. Hořící kužel vytváří dým (kouř), který je těžší než je vzduch. Kouř prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího kouře". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele. Vytvořte si skvělý relax a meditaci pomocí řady vonných kuželů Tekoucí kouř. Kužely jsou obzvlášť vhodné k odpočinku po náročném dni, tato škála aromatických kuželů Vám přinese skvělou pohodu a uvolnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kužely Tekoucí kouř se vyrábějí z nejkvalitnějších přírodních surovin v Číně, pomocí čistých výtažků a nejjemnějších vonných olejů. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů, bez jakýchkoliv chemických příměsí.

Počet kuželů v balení: 10 ks

Výška kuželů: cca 3 cm

Doba hoření: cca 20 min.

Použití: Vonný kužel umístěte do vhodného stojanu, určenému pro vonné kužely Tekoucí dým. Potom kužel zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a kužel nechte pouze doutnat. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužely jehlánky a stojánky
EAN: 8902955121675
Počet kusů: 10 ks
Značka: Aromatika
Duh: kužely
Typ: tekoucí dým

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Aromatika je indická značka specializující se na výrobu přírodních vonných tyčinek, kuželů, kadidel a aroma olejů. Všechny produkty jsou ručně vyráběny podle tradičních ajurvédských receptur, které spojují přírodní suroviny s hlubokým porozuměním aromaterapie. 

Mezi nejoblíbenější produkty patří vonné tyčinky s vůněmi jako levandule, citronela, bílá šalvěj, aloe vera, patchouli nebo benzoin. Tyto tyčinky jsou vyráběny z přírodního dřevěného prášku, kadidla, pryskyřic a esenciálních olejů, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu a autentickou vůni.

Aromatika si zakládá na používání přírodních surovin a tradičních výrobních postupů, což zajišťuje vysokou kvalitu a autentické vůně jejich produktů. Vonné tyčinky jsou často používány při meditaci, aromaterapii nebo jako součást duchovních rituálů.

Výrobní společnost : V Expo
Adresa : Jaipur, Indie