Neohodnoceno

Mani Bhadra Dřevěný tácek pod kadidelnice Flower of life (Květ života), Ø 10 cm, 1 ks

Dřevěný tácek pod vykuřovací misky Flower of life (Květ života) , Ø  10 cm, 1 ks. Dřevěný tácek je vhodný pod vykuřovací misky, nebo kadidelnice. Je zdobený symbolem Flower of life (Květ života), bude zaručeně ozdobou každého interiéru. Flower of life - Květ života je posvátný symbol a je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře.

Skladem
Kód: KH-138-L
Značka: Mani Bhadra
49 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
EAN: 4250209852481
Druh: vykuřovadla
Materiál: dřevo
Průměr: 10 cm
Použití: vykuřování
Typ: příslušenství ke kadidelnicím

Dřevěný tácek pod vykuřovací misky je bohatě zdobený symbolem Flower of life - Květ života.

  • Flower of life - Květ života je posvátný symbol a je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře.
  • tácek je vhodné podkládat pod vypalovací stojánky - kadidelnice. Ochrání Váš nábytek od popálení při vykuřování.

Materiál: exotické dřevo

Rozměry: průměr 10 cm

Hmotnost: 120 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.