Mani Bhadra Svazek pro vykuřování Copal, 25 g, 10 cm

 

Svazek pro vykuřování Copal, 25 g, 10 cm. Smotky copalu mají svou nezaměnitelnou, ostrou svěží vůní připomínající citrusy, podobně jako kadidlo. Má výborné pročišťující a osvěžující účinky. Indiáni z Mexika, odkud copal pochází, ji považují za jednu z nejposvátnějších bylin a přisuzují jí mnohé léčivé schopnosti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
156 Kč / ks
Kód produktu 51297
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 

Smotky copalu jsou přírodní vykuřovadlo, které se tradičně používalo při rituálech amerických domorodých indiánů. Lékaři a terapeuti stále častěji objevují přínosné aspekty těchto bylin.

Smotky copalu jsou jedním z prostředků, díky nimž se lidé po celém světě znovu spojují s mocí Matky přírody. Použití rostlinného a pryskyřičného kouře se pravděpodobně vyvinulo již ve velmi dávných dobách při vzniku naší civilizace, kdy lidé bydleli ještě v jeskyních.

Obřady pro očištění lidí, míst a předmětů kouřem pokračují dodnes a velmi ceněná je právě i rostlina copal.

Copal se také nazývá nektar pro bohy. Spouští srdce, aby se otevřelo světlu a lásce. Je to známý a široce používaný produkt mezi původními obyvateli Střední Ameriky, známý také jako domorodci, zejména v šamanismu. Je to součást obřadů čištění, kde tyto kořeněné rostliny doutnají a jejich svatý kouř se uvolňuje. Stimuluje získávání vizí a vylučuje negativní energii i špatné entity. Vědecký výzkum dokonce ukázal, že 94% bakterií v místnosti bylo rozloženo po spálení této byliny.

Návod na vykuřování smotků šalvěje modré:

Smotek zapalte, nechte jej rozhořet a poté plamínek sfoukněte. Musí jen doutnat. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část a nechejte ji dohořet, nebo ji uduste zapíchnutím do misky s pískem. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál. U tohoto typu vykuřování držíte smotek přímo v ruce, nebo použijete například talířek z terakoty, nebo jinou nehořlavou odkládací misku.

Rozměr smotku: cca 10 cm

Hmotnost: cca 25 g.

Obsah balení: 1 ks smotku po cca 25 g.

Původ: Mexiko

Podobné produkty

Hmotnost 25 g
Druh vykuřovadla
Použití vykuřování
Typ vykuřovací svazek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.