• 1 z 2
 

Goloka Vonná pryskyřice pro vykuřování Pure Sambrani Benzoin, 50 g.

 

Goloka - Vonná pryskyřice pro vykuřování - Pure Sambrani - Benzoin, 50 g. Je to jeden z nejstarších druhů vonných pryskyřic, kterou používali mudrci již před dvěma tisíci lety. Vytvoří příjemné aroma ve Vaší domácnosti. Pryskyřice benzoin je ideální pro spalování na tabletách s aktivním uhlím. Vůně pryskyřice Sambrani je povznášející a zářivou vůní a je skvělá pro relaxaci a hlubokou meditaci.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 60 Kč (–40 %)
89 Kč / ks
Kód produktu RESG-BEN
Značka Goloka
Kategorie Vykuřovadla
Položka byla vyprodána...
 
  • Pryskyřice benzoin s spaluje se převážně pro uklidnění, k vytvoření harmonické a útulné atmosféry, provonění domova, očištění od všech nepříjemností všedního dne.
  • Dokáže nás přivést na příjemné myšlenky a dovolí nám odpočinout, zklidnit, ztišit a zpomalit se.
  • Vůně je pryskyřičně sladká, orientální, sametová, vyvážená a ušlechtilá s doteky vzácných dřevin. 
  • Hustá pryskyřice se získávaná z tropického stromu Styrax benzoin, jehož domovem je Laos a Vietnam, roste v Malajsii, na Jávě a na Sumatře.
  • Pomáhá při astmatu, zánětu průdušek, chřipce, nachlazení a artritidě.

Země původu: Indie

Použití: Pryskyřici přidejte na rozhořený rychlozápalný uhlík, který před tím uložte do vhodného ohnivzdorném stojanu, kadidelnice, nebo talířku určenému pro vykuřování. Pryskyřici je možné použít i na speciálních aroma lampách s jemným sítkem, které jsou určeny pro vykuřování.

Nenechávejte hořet pryskyřici na hořlavém podkladě a bez dozoru!

Podobné produkty

Hmotnost 50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Goloka je tradičním indickým výrobcem specializujícím se především na vonné tyčinky a kužely v mnoha variantách. V rámci ruční výroby jsou používány pouze ty nejkvalitnější suroviny, které zajišťují maximální přirozenost vůně a přinášejí dokonalý požitek z relaxace. Goloka působí na trhu již více než 16 let a navazuje na tradiční indické výrobní postupy. Vonné tyčinky jsou vyráběny neziskovou organizací, která pravidelně věnuje výtěžek z prodeje těchto vonných tyčinek například na zajišťování jídla pro znevýhodněné indické dětí, na podporu vdov z Vrindávanu nebo na zprostředkování vzdělání pro chudé studenty.