Vážení zákazníci, od pondělí 18.9.2023 do čtvrtku 28.9.2023 budeme mít dovolenou. Objednávky budeme posílat naposledy v pátek 15.9.2023 a to přijaté do 10ti hodin. Další objednávky budeme odesílat znovu až v pátek 29.9.2023. Objednávat zboží si můžete i po dobu naší dovolené. Děkujme za pochopení.
  • 1 z 2
 

Mani Bhadra Stojánek na vonné tyčinky Květ života - selenit, 25 x 4 cm

 

Stojánek na vonné tyčinky Květ života - selenit, 25 x 4 cm. Krásný stojánek na vonné tyčinky se symboly Květ života, ručně vybroušený ze selenitu, bude zaručeně ozdobou každého interiéru.

Dostupnost Momentálně nedostupné
296 Kč / ks
Kód produktu 78190
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vonné tyčinky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Stojánek je určený pro vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek. Stojánek na vonné tyčinky Květ života posílí ve vašich prostorách energii čisté lásky a dokonalé harmonie. Skvěle se hodí pro všechny slavnostní a romantické okamžiky a pro meditace.

  • ručně broušený stojánek na vonné tyčinky Květ života ze selenitu
  • vhodný pro vykuřování 1 ks vonných tyčinek s úzkou bambusovou štěpinou

Selenit patří mezi velmi silné kameny, je výborný pro meditaci a duchovní práci, zvláště na práci s korunní čakrou. Selenit je velmi účinný pro čištění našeho domu či bytu od cizích entit a negativních vibrací.

Stojánek je určený pro vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek. Stojánek na vonné tyčinky posílí ve vašich prostorách energii čisté lásky a dokonalé harmonie. Skvěle se hodí pro všechny slavnostní a romantické okamžiky a pro meditace.

Selenit je forma sádrovce, jenž krystalizuje do podoby dobře zformovaných průzračných tyčinek. Tento kámen je pojmenovaný po Seléne, řecké měsíční bohyni.

Selenit nesnáší vlhko, jeho čištění proto nikdy neprovádíme pod vodou! Čistíme a nabíjíme při úplňku.

Selenit  je krásný andělský kámenMá rýhovanou, vláknitou strukturu a zvláštním způsobem láme světlo, vypadá nadpozemsky, působí průzračně, ale je mléčný. Je to vláknitá odrůda sádrovce.  

Jeho síla je velká tím, co dokáže. Má velmi jemné vibrace, které nás nutí odhalit mnoho. Nutí nás jít do hloubky svojí duše. O tomto andělském kameni se říká, že nás dokáže propojit s naším duchovním průvodcem. Nese v sobě otisk událostí naší planety Země. Vyjeví nám naše minulé životy a nasměruje nás. Jedná se o velmi silný krystal, výborný pro duchovní práci. Otevírá korunní čakru, podporuje telepatii, komunikaci s anděly a duchovními průvodci. Udržuje klid a mír. Učí nás, jak co nejlépe řešit problémy, umožňuje proniknout k jádru věcí a uklidnit zmatek v duši

Léčebné účinky dodává tělu velké množství energie, rovná páteř a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a škodlivé účinky amalgámových zubních výplní. Podporuje plodnost, průtok lymfy a celý lymfatický systém, léčí otoky, čistí mízní systém, vyvažuje hormonální procesy u žen

Užití: energie, smíření, klid. Doma položený kus selenitu údajně zajišťuje klidný a pohodový domov. Doporučuje se rozmístit okolo celého domu, chrání tak před škodlivými okolními účinky. Je to talisman pro ochranu vašeho domu.

Vlastnosti: náleží receptivní energii, planetě Měsíc, elementu vody. Pojmenovaný je po Seléne, řecké měsíční bohyni.

Podobné produkty

Druh stojánky
Materiál selenit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.