Akce Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Mani Bhadra Stojánek na vonné kužely Soudek dřevo palisandr, 9 x 7 cm

 

Stojánek na vonné kužely - Soudek - dřevo palisandr, 9 x 7 cm. Dekorativní, ručně vyřezávaný a bohatě zdobený dřevěný stojánek na vonné kužely. Užijte si vykuřování vašich oblíbených vonných kuželů stylově. Dým z doutnajícího kužele pozvolna prostupuje otvory v soudku a vytváří nádherné kouřové efekty.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 199 Kč
Ušetříte 73 Kč (–37 %)
126 Kč / ks
Kód produktu IF200
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vonné kužely - jehlánky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Ozdobné, ručně vyřezávané a bohatě zdobené stojánky na vonné kužely ve tvaru soudku, plní dvě funkce najednou - dekorační a užitnou.  Jakmile vložíte doutnající kužel do stojánku, začne dým pozvolna stoupat vzhůru a procházet vyřezanými otvory ven, čímž dosáhnete úžasného kouřového efektu. Uvolněte se a nechte na sebe působit kouzlo vzácných vůní.

  • ruční práce - kvalitně a řemeslně propracovaný, zdobený ornamentálními výřezy
  • vyrobeno ze dřeva palisandru v Indii

Podobné produkty

Typ pro klasické kužely
Materiál dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.