• 1 z 3
 

Mani Bhadra Stojan na vonné kužely Tekoucí dým Buddha a lotosové květy, 13,5 x 10,5 x 12,5 cm

 

Mani Bhadra Stojan na vonné kužely Tekoucí dým Buddha a lotosové květy, 13,5 x 10,5 x 12,5 cm. Hořící kužel vytváří dým - kouř, který je těžší než je vzduch. Při hoření vytváří efekt "tekoucího kouře". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele. Vytvořte si skvělý relax a meditaci pomocí řady vonných kuželů Tekoucí kouř.

Dostupnost Momentálně nedostupné
689 Kč / ks
Kód produktu BF_21828
Značka Mani Bhadra
Kategorie Vonné kužely jehlánky a stojánky
Položka byla vyprodána...
 

Vonné kužely tekoucí dým jsou obzvlášť vhodné k odpočinku po náročném dni, tato škála aromatických kuželů Vám přinese skvělou pohodu a uvolnění.

Stojan na vonné kužely Tekoucí kouř - Buddha s lotosovými květy je určen výhradně pro vonné kužely řady Tekoucí kouř.

Rozměry: 13,5 x 10,5 x 12,5 cm

Materiál: resin

Použití: Vonný kužel Tekoucí kouř umístěte do stojanu. Potom kužel zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a kužel nechte pouze doutnat. 

Podobné produkty

Typ tekoucí dým
Materiál pryskyřice resin
Druh stojánek pro vonné kužely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Značka Mani Bhadra vznikla v Nizozemí v roce 2010 a v průběhu dalších let postupně expandovala do dalších evropských zemí jako je Francie, Německo nebo Itálie. Společnost Mani Bhadra BV - Phoenix Import si zakládá především na odpovědném a udržitelném podnikáníPřináší na trh produkty, které mohou přispívat k radosti ze života a obecně k duchovnímu rozvoji. Patří mezi ně např. vonné tyčinky, svícny či votivní čakrové svíčkyMani Bhadra v maximální možné míře sleduje cestu všech produktů od výrobce, aby zajistila, že nepřispíva k nedodržování pracovních podmínek. Společnost ráda nakupuje také od dodavatelů, kteří dávají šanci nejvíce znevýhodněným skupinám. Usilují také o to, aby veškeré obchodní procesy byly udržitelnější, mimo jiné prostřednictvím používání udržitelných obalových materiálůTermín Mani Bhadra pochází ze sanskrtu a znamená „sdílení bohatství a hojnosti s lidmi v nouzi“. Výrobce se tedy v tomto duchu snaží působit a zaměřuje se na podporu neziskových organizací jako např. Help in Action, která investuje do dobrých životních, pracovních a vzdělávacích podmínek pro obyvatele Nepálu a Indie.