• 1 z 12
 

Airbi - PRIME - Zvlhčovač a čistič vzduchu 2 v 1, do 60 m2

 

Čistička - pračka vzduchu a zvlhčovač - Airbi PRIME je inteligentní přístroj, jenž řeší problémy se suchým a znečištěným ovzduším. Jde o nejmodernější zařízení svého druhu s propracovanou vnitřní technologií, která pomáhá všude tam, kde je třeba řešit dýchací potíže způsobené suchým ovzduším, poletujícím prachem, pyly a jinými škodlivinami vyskytujícími se v ovzduší.

Dostupnost Vyprodáno
8 990 Kč / ks
Kód produktu BI3210
Značka Airbi
Kategorie Čističky a pračky vzduchu, ionizátory
Položka byla vyprodána...
 

Airbi PRIME je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu. Speciální odpařovací disky pomalým otáčením absorbují vodu a ventilátor fouká suchý vzduch přes tyto zvlhčené rotující disky. Zvlhčený vzduch je pak rozptylován do okolí. Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod.

Airbi PRIME spotřebuje jen minimum energie a snadno se ovládá, neboť má zabudovaný hydrostat s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model PRIME toho však umí více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi nízké náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, obsahuje Airbi PRIME patentovaný filtr BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřní rotační disky jsou opatřeny speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu Airbi PRIME zachytí až 99,9% bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi PRIME je vybaven Plasma systémem, což je unikátní technologie, díky které je možné útočit na viry šířené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá pozitivních (+) a negativních iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů.

Airbi PRIME je ultra tichý (25-36 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 7-15 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

Technické údaje:

 • Kapacita vodní nádržky: 7 litrů
 • Emise páry: 300-450 ml/hod
 • Vzduchový výkon: 156 m3/hod
 • Určeno pro místnosti: max. 60 m2
 • Rozměry: 330 x 330 x 405 mm
 • Příkon: 7-15 W
 • Napětí, frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz
 • Rychlostní režimy: nízký / střední / vysoký
 • Hlučnost: 25 db / 30 db / 36 db
 • Hmotnost: 6 kg

Co je to PLASMA SYSTÉM a k čemu je dobrý?

PLASMA SYSTÉM je unikátní technologie, kterou jsou vybaveny nejnovější přístroje značky Airbi - např. AIRWASHER, PRIME a MAXIMUM. Díky ní mohou přístroje útočit na viry šířené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie nás pomáhá udržet v dobré kondici a zdravé.

Jednou z klíčových vlastností je, že tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá pozitivních (+) a negativních iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů. Zásady osobní hygieny, mytí rukou a používání zařízení pro sterilizaci rukou jsou důležité v ochraně proti virům na povrchu. Také používání povrchových čističů a desinfekcí může být užitečné, ale nechrání proti nečistotám šířeným vzduchem.

Jak funguje PLASMA SYSTÉM u přístrojů značky Airbi?

 • PLASMA SYSTÉM vytváří záporné a kladné ionty. Přístroj používá vysoké napětí a díky elektrickým výbojům se vytváří [1] ze vzduchu (H2O), velké množství iontů formujících se do shluků záporně či kladně nabitých [2]. Takto vytvořené ionty jsou obklopeny molekulami vody, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.
 • Napadení nebezpečných virů přenášených vzduchem. Shluky plasmových iontů ve vzduchu obklopují [3] nebezpečné látky jako jsou např. viry chřipky apod. - pozitivní a negativní ionty se přichytí na jejich povrchu, vytvoří vysoce oxidační hydroxilové radikály (OH) a okamžitě odstraní vodík (H) z proteinu povrchů [4]. To způsobí rozložení povrchové membrány viru a zneškodní ho [5].
 • Zpětný proces - vytvoření vody ve vzduchu. V poslední fázi dochází k tomu, že se hydroxilové (OH) radikály a vodík (H) spolu sloučí a vytváří tak vodu (H2O), která zůstává ve vzduchu [6].

Podobné produkty

Airbi PRIME


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Česká značka Airbi vznikla v roce 2011. Specializuje se především na čističky a zvlhčovače vzduchu. V jejím portfoliu naleznete ale také např. aroma difuzéry nebo masážní přístroje. Zakladatelé značky Airbi měli dlouhodobé zkušenosti s prodejem přístrojů pro zlepšení kvality vzduchu v interiérech a rozhodli se na trh uvést vlastní produkty, které budou moci zákazníci využívat ve svých domovech i kancelářích, budou cenově dostupné, designově atraktivní a především účinné. Dnes si tak můžete pod značkou Airbi, stejně jako již mnoho spokojených zákazníků před vámi, zakoupit některý z pestré škály výrobků, které dokáží ve vašem interiéru zajistit zdravý vzduch bez nečistot, škodlivin a bakterií.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.