• 1 z 11
 

Airbi - REFRESH - Multifunkční čistička vzduchu, do 30 m²

 

Airbi - REFRESH - Multifunkční čistička vzduchu, do 30 m². Airbi REFRESH se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Přístroj nabízí 4násobný filtrační systém, jeho vzduchový výkon je dimenzován pro místnosti do 30 m2 a díky velmi nízké hlučnosti je ideálním pomocníkem nejen do ložnice. Čistička vzduchu Airbi REFRESH zajistí čerstvý vzduch bez nečistot pro Vás a Vaše blízké.

Dostupnost Momentálně nedostupné
4 990 Kč / ks
Kód produktu BI3120
Značka Airbi
Kategorie Čističky a pračky vzduchu, ionizátory
Položka byla vyprodána...
 

Airbi REFRESH se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody.

Přístroj nabízí 4násobný filtrační systém, jeho vzduchový výkon je dimenzován pro místnosti do 30 m2 a díky velmi nízké hlučnosti je ideálním pomocníkem nejen do ložnice.

Největší předností čističky vzduchu je automatický pracovní režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje otáčky ventilátoru.

Airbi REFRESH převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších funkcí, jako je časovač, dětský zámek, nebo generátor záporných iontů - tzv. ionizátor.

Airbi REFRESH je vybaven ultra tichým motorem (30 dB) a velmi přesným senzorem detekujícím částice už od 2,5 μm. Místo Vašich plic tak tyto mikročástice zůstanou uloženy ve filtračním systému čističky. Jediné, co musíte udělat Vy, je zhruba jednou za rok vyměnit filtr, ale i na to Vás čistička sama zavčas upozorní.

Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven dotykovým LED displejem, na kterém najdete i barevný indikátor stavu ovzduší a tomu odpovídající výkon čističky – zelená barva znamená dobré podmínky, oranžová zhoršené ovzduší a červená špatný stav vzduchu.

Čistička vzduchu Airbi REFRESH pozitivně ovlivňuje okolní prostředí a odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší. Airbi REFRESH zároveň zachytává i pyly a je vhodná i pro lidí trpící alergií.

Filtrační systém:

 • Předfiltr – hlavním úkolem tohoto filtru je zachytit velké prachové částice a prodloužit tak životnost dalších filtrů. Tento filtr je omyvatelný a jeho životnost je několik let.
 • Filtr s aktivním uhlím – absorbuje různé pachy a plyny jako např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější látku uvnitř bytů protože dráždí dýchací cesty a oči a je silně karcinogenní. Životnost filtru je cca 1 rok.
 •  HEPA filtr – zachytává částice už o velikosti 0,1 µm s účinností přes 99,9 %. Odstraňuje prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny nebo spóry hub. I zde je životnost zhruba rok.
 •  Ionizátor – generátor, který vytváří obrovské množství negativních iontů a udržuje tak vzduchu svěží. Tato funkce je volitelná.

Chytrý a šetřivý:

 • Díky zabudovanému čidlu kvality vzduchu umí REFRESH sám vyhodnotit, kdy je potřeba zvýšit nebo snížit výkon. Hlídá tak nejen čistotu vzduchu, ale i vaši peněženku.

 

Filtr místo plic?

 • Efektivní filtrační systém zajistí, že nečistoty, bakterie nebo pyl zůstane místo vašich plic uložen ve filtrech.

Snadná indikace kvality ovzduší:

 • Stačí jeden pohled a podle barvy LED diody vám bude jasné, jak to s kvalitou vzduchu zrovna vypadá. Zelená = dobrá kvalita vzduchu, oranžová = střední kvalita, červená = znečištěný vzduch.

 

Dejte sbohem alergiím:

 • Airbi REFRESH účinně odstraňuje pyly z ovzduší a ulevuje tak alergikům od nepříjemných projevů pylových alergií.

Technické parametry:

 • Příkon: 40 W

 • Vzduchový výkon: až 200 m3

 • Hlučnost: nízká rychlost - 30 dB, střední rychlost – 38 dB, vysoká rychlost - 55 dB

 • Hmotnost: 5 kg

 • Rozměry: 325 x 172 x 510 mm

 • Ionizátor : 20 milionů/cm3

 • Doporučený rozměry místnosti: do 30 m2

 • Barva: bílá

 

 

Podobné produkty

Airbi REFRESH_video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Česká značka Airbi vznikla v roce 2011. Specializuje se především na čističky a zvlhčovače vzduchu. V jejím portfoliu naleznete ale také např. aroma difuzéry nebo masážní přístroje. Zakladatelé značky Airbi měli dlouhodobé zkušenosti s prodejem přístrojů pro zlepšení kvality vzduchu v interiérech a rozhodli se na trh uvést vlastní produkty, které budou moci zákazníci využívat ve svých domovech i kancelářích, budou cenově dostupné, designově atraktivní a především účinné. Dnes si tak můžete pod značkou Airbi, stejně jako již mnoho spokojených zákazníků před vámi, zakoupit některý z pestré škály výrobků, které dokáží ve vašem interiéru zajistit zdravý vzduch bez nečistot, škodlivin a bakterií.