• 1 z 4
 

Aroma difuzér amora™ Scent Hub - apollo - 120 ml

 

amora™ Scent Hub - apollo. Sonický aroma difuzér APOLLO vám poskytne smyslovou stimulaci prostřednictvím chromoterapie (terapie pomocí světla) a aromaterapie (terapie pomocí vůní). Vestavěné reproduktory, které je možné ovládat pomocí Bluetooth, navíc umocní váš smyslový prožitek.

Dostupnost Vyprodáno
2 900 Kč / ks
Kód produktu AB_AMORA-APOLLO
Značka Ashleigh & Burwood
Kategorie Aroma difuzéry
Položka byla vyprodána...
 

amora™ Scent Hub - apollo. Sonický aroma difuzér APOLLO vám poskytne smyslovou stimulaci prostřednictvím chromoterapie (terapie pomocí světla) a aromaterapie (terapie pomocí vůní). Vestavěné reproduktory, které je možné ovládat pomocí Bluetooth, navíc umocní váš smyslový prožitek. Scent hub operační výkon: 12 W, Scent hub operační napětí: 24 V DC,  Objem vodní nádržky: 120 ml, Adaptér: Input 100–240 V AC.

 Sonický aroma difuzér APOLLO

  • Barevnost LED osvětlení: bílá, červená, zelená, modrá
  • Bluetooth

 Nové sonické aroma difuzéry přinášejí povzbuzení pro vaše smysly. Vůně. Obraz. Zvuk.

VŮNĚ

  • Sonický aroma difuzér mění vodu na jemnou mlhu a funguje tak jako zvlhčovač vzduchu i jako ionizér. Přidejte do vody pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a aroma difuzér u vás doma vytvoří atmosféru podle vašeho přání.
  • Vyberte si esenciální oleje, ať už pro jejich aromaterapeutické účinky nebo proto, že jejich vůni zkrátka milujete. Buďte kreativní! Kombinujte oleje a vytvořte si synergickou směs, jež Vám perfektně sedne.
  • Do sonických aroma difuzérů doporučujeme používat 100% esenciální oleje, které jsou mnohem prospěšnější než oleje syntetické. Nejvhodnější jsou oleje přímo určené pro sonické difuzéry, které mají menší množství olejnatých složek. Je možné použít i oleje používané do aromalamp, které však mohou způsobit větší nános olejových usazenin na dně vodní nádrže a je třeba difuzér častěji čistit.

 OBRAZ

  • U aroma difuzéru můžete regulovat osvětlení podle Vaší nálady. Sonický aroma difuzér APOLLO a HARMONIA nabízí několik světelných módů, které mohou měnit barvu. U modelu NEPTUNE lze měnit intenzita jasu.

 ZVUK

  • Pro celistvý více smyslový zážitek umožňuje přehrávat hudbu dle Vašeho výběru. Nádherné designové řady APOLLO a HARMONIA umožňují přehrávat hudbu pomocí vysoce kvalitního reproduktoru se zabudovaným Bluetooth přijímačem, jenž Vám umožní pouštět hudbu či audio soubory přímo ze smartphonu nebo Vašeho mp3 zařízení.

 Jak používat sonický aroma difuzér?

Každý model se v jednotlivých prvcích liší, ale celá modelová řada je vyrobena tak, aby byla jednoduchá k užití a vydávala světlo a vůni po jediném stisku tlačítka.

Jaké jsou výhody?

Sonický aroma difuzér je bezpečný, stylový a velice efektivní a příhodný způsob, jak si provonět svůj domov. Síla ultrasonické technologie je využívaná tak, aby Vám přinesla celou řadu výhod.

Technologie

Sonický aroma difuzér využívá ultrasonickou technologii. Malý keramický kotouč na dně nádržky s vodou vibruje na super vysoké frekvenci. Vibrace způsobují, že se voda i esenciální oleje rozkládají do mikročástic, které se do vzduchu rozptylují jako studený mlžný opar bez využití jakéhokoliv tepla. Sonický aroma difuzér funguje také jako ionizér.

Aromaterapie

Aromaterapie využívá terapeutickou sílu přírodní esenciálních olejů za účelem změny a zlepšení nálady. Esenciální oleje AMORA jsou 100% přírodní a čisté a jsou tak ideální součástí Vašeho sonického aroma difuzéru, který dává vyniknout jejich pozitivním a blahodárným schopnostem.

Ionizace

Sonické aroma difuzéry generují negativní ionty a vypouštějí je do vzduchu. Tam se ionty střetávají s mikročásticemi prachu nebo kouře a nabíjejí je. Takto nabité částice se navzájem přitahují, což je seskupuje dohromady. Skupiny částic jsou pak natolik těžké, že padají na zem a vzduch u Vás doma je potom o to čistější.

Zvlhčování vzduchu

Jemná mlha, kterou sonický aroma difuzér vytváří, má zvlhčující efekt a zvyšuje hladinu vlhkosti ve vzduchu rozptýlených částic. To je užitečné proti negativním účinkům centrálně vytápěných domovů, jejichž problémem může být vysušený vzduch.

Pohodlí a bezpečnost

Stačí stisknout tlačítko a můžete (u modelů APOLLO a HARMONIA) ovládat vůni, světlo i hudbu, abyste za malý okamžik docílili té správné atmosféry.
Sonické difuzéry jsou efektivní a úsporné, mají nízkou spotřebu energie a disponují vestavěnou pojistkou, která přístroj automaticky vypne po uplynutí optimální doby pro bezpečné a efektivní užití, nebo po odpaření veškeré vody v nádržce.

Před použitím si prosím přečtěte návod k použití pro Váš konkrétní model, který najdete ke stažení na našich webových stránkách u příslušeného modelu sonického aroma difuzéru.

Pro optimální výkon sonického aroma difuzéru doporučujeme, především v oblastech s tvrdou vodou, využívat deionizovanou a demineralizovanou vodu.

 

Podobné produkty

Objem 120 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Společnost Ashleigh & Burwood London byla založena v roce 1993 v Londýně a zaujímá přední místo mezi výrobci katalytických lamp, aroma difuzérů, esenciálních olejů a vonných svíček. Pokud hledáte ineriérové vůně té nejvyšší kvality v originálním designu, pak je právě tato britská značka pro vás tou nejlepší volbou. S ohledem na neustále se měnící a zvyšující se nároky zákazníků se Ashleigh & Burwood snaží přicházet s novými inovativními řešeními v oblasti interiérových vůní. V rámci procesu výroby spolupracují s předními výrobci parfémů i interním týmem kvalifikovaných designérů, aby byla zaručena co nejvyšší kvalita všech produktů. Navíc veškeré výrobky prochází pečlivou kontrolou a celá fáze výroby je testována – od návrhu, přes vývoj až po konečnou výrobu. Ashleigh & Burwood, to je specializovaný tým odborníků, který pevně věří v to, co dělá a vždy bude považovat kvalitu a poctivost za nejvyšší prioritu svého podnikání.

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.